Наталія Чемериченко. Во славу Божію – 23.12.1999

015-1999-12-23 Во славу БожьюНавдивовиж соняч­ного зимового, дня наприкінці грудня Предстоятель УПЦ Блаженніший Воло­димир (Сободан) благословив споруд­ження церкви святих Первоверховних апо­столів Петра і Павла у Броварах У фунда­мент майбутнього храму він заклав пер­шу цеглину, попередньо освятивши і бла­гословивши новобу­дову во славу Божію та спасіння кожного, хто приходитиме сюди з щирою вірою та покаянням.

За участю багатьох священиків як Броварщини, так і Київ­ської єпархії, було відправлено урочис­тий молебень, після якого Владика Володимир благословив присутніх та роздав усім численним при­хожанам іконки. Ви­сокий гість також за­уважив, що по всій країні напередодні 2000-ліття від дня на­родження, Сина Бо­жого зводяться 1000 храмів. Лише за ос­танні три місяці він особисто освятив 17 новозбудованих цер­ков різних єпархій. Це свідчить про те, що в Україні відроджується духовність, без якої неможливо побудува­ти сильну, справді де­мократичну державу зі справедливим уст­роєм для всіх грома­дян.

А настоятель церк­ви святих апостолів Петра і Павла протоієрей Олександр звернувся до всіх віруючих, а також ке­рівників підприємств, представників бізне­сових структур з про­ханням пожертвувати дещицю зі своїх при­бутків на будівництво храму, який не тільки прикрасить наше місто, а й відкриє броварчанам дорогу до Бога, а, значить, до благочестя і пра­ведності.

Гроші можна перерахувати на такий рахунок: 26004203515001 в АПБ “Україна”, МФО 321499 м.Бровари, код 22209172.

Наталія Чемериченко