Питання священику

This post is also available in: Russian

На цій сторінці ви можете задати своє питання священику.

Шановні читачі, дивіться, будь ласка, обидві сторінки сайту – українською та російською мовами, адже питання на них різні.

Просмотры(3110)


Питань (111)

111 thoughts on “Питання священику

  • Доброго дня.
   25.06.2016р. вінчатися не можна.
   Згідно канонічним правилам, забороняється здійснювати вінчання протягом всіх чотирьох постів, в сирну седмицю, Пасхальну седмицю, в період від Різдва Христового до Богоявлення (Святки). За благочестивим звичаєм не прийнято здійснювати шлюби в суботу, а також напередодні дванадесятих, великих і храмових свят, щоб передсвятковий вечір не проходив галасливо та у розвагах. Крім того, в Українській Православній Церкві вінчання не здійснюється по вівторках і четвергах (напередодні пісних днів – середи та п’ятниці), напередодні і в дні Усікновення глави Іоанна Предтечі (29 серпня / 11 вересня) і Воздвиження Хреста Господнього (14/27 вересня). Винятки з цих правил можуть бути зроблені по нужді тільки правлячим архієреєм.
   Останній день для вінчання в цьому році перед Петровським постом – в п’ятницю 24.06.2016p.
   За тиждень або два перед вінчанням обом нареченим потрібно сповідатись.
   Також на вінчання необхідно завчасно записатись в церкві.
   З повагою, отец Олександр

 1. Доброго дня!
  Хочу дізнатися, чи можна провести обряд вінчання у вашому соборі 12.08.16 р.?
  Якщо так, о котрій годині це може бути?

  • Так, 12.08.2016 вінчатись можна. Час обираєте той, якиий зручний для вас – об 11, 12, 13 або 14 години. Але потрібно завчасно прийти до церкви й записатись.

 2. Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, о котрій годині розпочнеться освячення Паски?

  • Святкова служба, готування до якої зайняло весь минулий рік, якій передували 40 днів посту, починаеться о 24-й годині. Звичайно, що для того, щоб осягнути цю поворотну для людства подію – Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа і прийняти всю благодать, яку вона може дати, потрібно прийти на початок служби. Для кожного православного християнина, який має таку можливість, дуже важливо правильно зустріти Великдень. Освячення пасок почнеться після служби приблизно о 4-й годині ранку.

 3. Добрый день мы с мужем хотим обвенчаться сколько это стоит и за сколько дней нужно готовится?

  • Здравствуйте, Светлана. За неделю или две перед венчанием надо исповедаться жениху и невесте.
   Также на венчание необходимо заранее записаться в церкви, там же Вам ответят на все вопросы, касающиеся проведения венчания.

 4. Добрий день, допоможіть, не знаю що робити, в маму вселилася якась нечиста сила, каже що я не її дочка, і на сестру також каже що в неї вселилася двоюрідна сестра, і б`э її і говорить Оля тобі 23 роки, вийди з моєї дитини, нехай твої діти поздохають, а насправді сестрі 12 років. І взагалі все пороблено, і всі відьми кругом, і зла постійно. як їй допомогти?

  • Добрий день, Анна. З цим питанням краще підійти до священика, адже відповідь потребує більше інформації. Підходьте після служби.

 5. Доброго дня!
  Підскажіть будь-ласка, чи можливо провести обряд вінчання без реєстрації шлюбу в РАЦСі?

  • Доброго дня! Якщо священик благословив вінчання без реєстрації шлюбу в РАЦС, і цей шлюб буде невздовзі зареєстрований, а його відкладання спричинене якимось суттєвими обставинами, то таке вінчання може буде проведене в храмі як винятковий випадок. Але, звісно ж, такий шлюб в період до його реєстрації не буде мати ніякої юридичної сили. З повагою, Отець Олександр.

 6. Доброго дня ! Чи можно похрестити дитину в церкві,1.10.2016? Можна приходити на курси з англійчкої без попереднього запису?

  • Доброго дня,
   Дитину можна похрестити 1.10.2016.
   Приходьте на курси англійської. Заняття провадяться в суботу:
   11.00 – 12.30 – заняття з дорослими
   12.30 – 13.30 – заняття з дітьми 2-3 класів

  • Марина, дуже перепрошую, що не попередила Вас завчасно про те, що змінився час занять:
   11.00 – 12.00 заняття з дітьми
   12.00 – 13.30 заняття з дорослими
   Приєднуйтесь до групи сайту в Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/1059730494074987/, щоб завжди бути в курсі будь-яких змін та новин.
   З повагою,
   Яна Кучма

 7. Добрый вечер. Хотим с мужем прийти к вам на исповедь и причастие. Это первый раз, по этому подскажете пожалуйста, как это лучше сделать.

  • Здравствуйте,

   Перед первой исповедью стоит подойти в храм и узнать у священника, когда он сможет принять ее отдельно от других людей и договориться на время, так как первая исповедь может быть долгой. Далее, стоит приобрести в храме небольшую книжечку о подготовке к исповеди. Кроме того, существует много хороших описаний подготовки к исповеди на православных сайтах и на сайтах православных храмов. К примеру:

   Православие и мир.Как подготовиться к первой исповеди?
   Православие и мир. Ответы на вопросы. Исповедь
   Храм преподобной Евфросинии, Великой княгини Московской. Подготовка к таинству Исповеди

   Ответили: отец Павел, отец Александр

 8. Спаси Вас Господи! Пожалуйста,напишите на сайте расписание на эту, Рождественскую неделю. И подскажите, когда и как правильно исповедаться и причаститься на Рождество или можно в любой день до Рождества? Спасибо.

  • Спаси Вас Господи!
   Хорошо 6-го января быть на вечерней, а исповедаться и причаститься можно во время ночной литургии в 5 утра, или утренней в 8 утра.
   Расписание богослужений на январь размещено уже – смотрите на сайте.
   Ответил: Отец Александр

 9. Добрый вечер! Хочу вначале рассказать о себе и проблеме.
  У меня киста правого яичника, Врач назначил гормональный препарат Дуфастон на 3 месяца. Пропила 6 дней плохо стало, появились все побочные эффекты. Отменила. Значит надо делать операцию. Вот.
  Недавно мне хорошая знакомая говорит, что у нее есть травяник, он был лор врачом. лечит людей травами. Говорит он такое уже вылечивал. Я спросила ее, откуда он все о травах знает. Она говорит что передал или отец или дед.
  Подскажите, пожалуйста, как к этому относится церковь и Вы? Не хочу колдунов и магов. Что делать? Его лечение 2 месяца. Спасибо!

  • Здравствуйте! Церковь негативно относится к нетрадиционной медицине.
   Ответил: отец Павел

 10. Спаси Господи! Подскажите,пожалуйста, начало /день и время/ занятий 2 семестра Богословских курсов в нашем Храме. Спасибо.

  • Разместила расписание Богословских курсов на 2017 год. Приносим извинения за задержку.

 11. Доброго дня. Чи можливо посповідатися і причаститися до Пасхи? І в які дні?

  • Доброго дня. Можна сповідатися і причаститися до Пасхи тільки в суботу 15.04.2017 зранку – під час Літургії, яка починається о 8.00.

 12. Доброго дня. Мене запросили на хрестини бути кумою. Але на день коли призначені хрестини у мене могуть бути критичні дні. Чи можна мені в такому випадку бути хрещеною матір’ю дитини?

 13. Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна вінчатися 01.10.2017 року? Якщо так, коли можна до Вас під’їхати і записатися?

  • Доброго дня! Так, можна вінчатися 01.10.2017. Підійти можна в будь-який час, Собор відкритий з ранку до закінчення вечірньої служби кожен день.

 14. Доброго дня! У мене не питання, а побажання. Собор великий і тому погано чути слова літургії через акустику. Слова не чіткі, це зменшує уважність прихожан на службі. Можливо було б добре в майбутньому встановити колонки й мікрофон??

  • Доброго дня! Дякуємо за побажання. Встановленнч колонок вже планувалось, і це відбудеться невздовзі.

 15. Доброго дня. Підкажіть будь ласка,якою мовою під час хрещення дитини потрібно читати “Символ віри”?

 16. Доброго дня!
  Чи можливо поговорити зі священником і о котрій годині краще підходити з цим питанням?

  • Доброго дня!
   Так, зі священником можна поговорити у неділю або у великий святковий день після служби. Крім того, кожну неділю після літургії біля церкви під вишнею священник проводить зустріч з парафіянами, де вони задають йому питання, а він відповідає. Приходьте!

 17. Добрий вечір! Підскажіть, будь ласка, моїй дитині 3 роки і 2 місяці. Як потрібно її приводити на причастя? Чи можна їсти? Бо ми рано прокидаємося і до причасття вона дуже хоче їсти. Раніше, до трьох років, ми ходили кожен тиждень, за винятком коли хворіла. А зараз ми лікувалися один місяць, то приводила на причасття, коли вона поснідала і випила ліки. І ще, підскажіть, будь ласка, сповідатися діти з якого віку повинні? Дуже дякую!!

  • Доброго дня! Після двох з половиною – трьох років дитину на причастя бажано приводити так, щоб вона до цього нічого не їла і не пила. В самому крайньому випадку десь в 7 годин можна дати зовсім трохи поїсти, але не пізніше. Але краще все ж таки не давати ані їсти, ані пити нічого. Сповідатись дитині можна після того, чк виповниться 7 років. Відповів Отець Олександр.

 18. Вы с этим СОГЛАСНЫ, БАТЮШКИ православные?
  Как защититься от сглаза, порчи и избавиться от оккультной зависимости

  “Как человек может понять, что на нем порча, не впадая в крайность и в суеверие? Есть ли реальные признаки, что человек подвергся магическому воздействию?
  Я бы ответил так на этот вопрос. Прежде всего православный христианин не ищет сглазов в своей жизни и не ищет порчи в своей жизни. Если православный христианин боится сглаза и порчи, это говорит уже о его ущербности в духовной жизни и о проблемах очень серьёзных которые у него есть. Да, демонические силы могут на нас влиять. Во-первых, они могут на нас влиять только по попущению Божиему в той степени, в которой Господь позволяет этим силам проявляться. И второе: эти проявления могут быть только для нашего духовного назидания. Если мы остаемся православными христианами, если мы не искушаемся, потому что еще раз говорю: сатана может искушать, но Господь дарует нам силы не искушаться.
  Поэтому сама постановка вопроса поиска сглазов и порчи принципиально неправославная. И если, например, такое у человека возникает — сама идея от сглаза и порчи, я думаю, что ему нужно более глубоко изучить православие, прийти в Церковь, покаяться в том, что у него вообще возникла такая идея, не бояться этого дела, потому что есть Промысл Божий. Как говорил Христос: без воли отца и волоса не можете на Моей голове тронуть. Это относится не только к Христу. Если мы со Христом, если мы живем праведной жизнью, если мы не нарушаем заповеди, то, простите, никакой сглаз и порча не может даже близко к нам подойти. И бояться этого означает, прежде всего, считать, что есть сила, которая мощнее Бога, что Господь нас не может от этого защитить. Я не хочу сказать, есть она или нет, потому что на самом деле это вообще не вопрос. Если с нами Бог — то кто против нас? А если, простите, мы кроме Бога, боимся сглаза и порчи, то наверное, с нами Бога-то и нет, потому что Бог абсолютен.
  А как отличить? Ну, вот если задают такие вопросы — значит, уже можно отличить, что человек этого боится. Я честно могу сказать: я православный апологет, критикую очень много оккультистов, целителей — кого я только не критиковал! Мои работы выложены уже не один год. Думаю, что очень много из тех людей, которых я критиковал, меня очень сильно не любят. Но поверьте, проблема сглаза и порчи в моей жизни стоит на последнем месте, а точнее, вообще ни на каком. Я не боюсь этих сглазов и порчи. Я боюсь нарушить заповеди, я боюсь причинить боль Богу своим поведением, своими недостатками. А вот колдунов и магов, с которыми я немало встречался, и против которых много выступал, я совершенно не боюсь, потому что знаю, что если я с Богом, то они предо мной никто. А если отпаду от Бога — то, простите, остальное уже роли играть никакой абсолютно не будет. Вот то, что я хочу сказать. Не бойтесь сглаза и порчи. Бойтесь нарушить заповеди, бойтесь перестать быть православным христианином. Это единственное, чего христианин должен бояться.” Я, получившая в церкви титул ведьмы, тоже считаю, что в душе верующего должен быть страх перед БОГОМ, а не перед ведьмами. Простите меня, что послужила ИСКУШЕНИЕМ к пересудам. Но ещё в святоотеческой литературе читала, что сатана войдёт в церковь, сами люди его “внесут”. Думала тогда, как это? Сейчас вижу, как может это произойти. Это когда чёрные слухи в храм, как падаль, из мира приносят, сами питаются и другим дают. Ещё раз простите меня. Первая моя исповедь в вашем храме была. А мне уже 62 года. Молюсь за того молодого священника, который принял мою исповедь первую в жизни. Ведьмам можно молиться???

  См. также сайт Суеверие.Нет на портале «Азбука веры».

 19. Спаси, Господи. Дополнение к моему первому вопросу по поводу моего титула ведьмы. Моя соседка, которая много лет со мной живет на одной площадке. с которой ни одним словом никогда не было конфликта, а только доброжелательные отношения, вдруг потемнела лицом и стала “бежать” от меня и прятать всех своих детей и внуков. Выяснилось, что новость о том, что её соседка является ведьмой, принесла из храма Петра и Павла, где является прихожанкой. Она простой человек, не читает трудов святых отцов. В церкви сказали, значит так и есть. И правильно. Но из храма в душе мы несём “эхо” литургии и проповедь священника. Я понимаю, что “ведьму получила” по попущению Божиему, должна смиренно нести (не справилась, сползла с креста) свой крест. Как ей быть, ведь она дальше несёт эту новость о “ведьме”? Может поэтому очень тяжело травмировалась и долго пребывала в гипсе, не могла по выходным ходить в храм. Но, кроме телесной травмы, у неё душевная травма. Ведьмы есть точно и они радостно потирают ручки, когда добиваются таких результатов.

 20. Спаси Господи!
  Підкажіть, будь ласка, чи можна поклонятися і брати в свій новий будинок ікони з вінчання, шлюб вже 5 років як недійсний? Живу з дитиною. Не розвінчувалась.

  • Доброго дня,
   Ікона залишається іконою завжди, тому можна брати її в новий будинок.
   Відповів о.Олександр.

 21. Добрго дня, скажіть будь-ласка як прийти на першу сповідь? Потрібно спочатку прийти на вечірню службу?

  • Доброго дня,
   Перша сповідь особлива і може зайняти більше часу, тому про неї краще домовитись зі священником завчасно, щоб він призначив для неї час. На вечірній службі перед сповіддю бажано бути.
   Відповів о.Олександр

 22. Добрий день, одружилися 2 роки назад, я хочу дитину, чоловік не хоче, каже що ще не час, а йому вже за 30… що робити в даній ситуації?

  • Добрий день,
   Одружуються для того, щоб ростити дітей. Якщо не час, то нащо тоді було одружуватись.
   Відповів о.Олександр

 23. Христос воскрес! У мене є запитання до священика. Справа в тому,що у мого сина народила дружина і він за хрещеного для малюка взяв друга. А тепер у цього ж друга народила дружина і він хоче взяти за хрещеного мого сина.(У сина хрестив друг, а тепер цей друг хоче взяти за хрещеного мого сина.) Тому мене цікавить,чи може мій син йти до Хреста з дитятком цього ж друга. Чи не знімається хрещення з першої дитини, в даному випадку малюка сина мого. Я все ж таки думаю, що це неправда, але сумніви мене мучать. Прошу дайте відповідь, чи може мій син йти за хрещеного?

  • Доброго дня,

   Це питання незвичайне, тому краще підійти до священника під час богослужіння, або можете стосовно цього подзвонити настоятелю отцю Олександру – телефон вказаний в контактах на цьому сайті.

 24. Доброі пори доби. Хочу дізнатися щодо обмежень стосовно хрещених дитини. Зокрема у мене склалася ситуація, що хочу узяти за куму для своєі донечки сестру у якоі чоловік похрестив старшого синочка, а я похрестила меншого. Чи є якісь обмеження у такій ситуаціі? Дякую за відповідь.

  • Доброго дня,

   Це питання незвичайне, тому краще підійти до священника під час богослужіння, або можете стосовно цього подзвонити настоятелю отцю Олександру – телефон вказаний в контактах на цьому сайті.

 25. Добрый день! На какой день после женских дел можно идти к Причастию.?
  С уважением.

  • Колокола б’ють перед богослужінням – скликаючи парафіян до церкви, під час богослужіння в найважливіших місцях – щоб ті, хто не в церкві, перехрестилися, і в екстренних для церкви випадках.

  • Доброго дня,

   Ні, буде йти Успенський піст. Вінчатися можна або до 14.08.2019 або після 28.08.2019.

 26. Доброго дня.
  Скажіть, будь ласка, що буде з нашою церквою після отримання томосу ПЦУ?
  Петропавлівська церква перейде до складу ПЦУ, чи лишиться УПЦ МП, чи стане РПЦ в Україні?
  І ще одне. Якщо ПЦУ (див. раніше “КП” , “УАПЦ”) стають канонічними, то чи можна буде відвідувати такі храми?

 27. Добрый день. Скажите пожалуйста во время проповедей и прочего используют старославянский язык? Сейчас просто все массово переходят на украинский язык,а мне все же хотелось посещать проповеди на старославянском. С ув.Елена

  • Добрый день,

   Старославянский язык – это язык богослужений, а не общения, поэтому на нем идет только служба, а проповеди священник говорит на русском или украинском языке.

 28. Добрый день. Хочу покрестить девушку 19 лет. Что для этого надо. Нужен ли крестный. И сколько стоит крещение.

  • Добрый день,

   Самое главное, должно быть желание девушки покреститься. Необходимо знать, была ли она уже крещена в детстве. Если да, то не крестят во второй раз. Крестный не обязателен, но по желанию может быть. По организационным вопросам крещения лучше подойти в церковь и уточнить.

 29. Доброго дня! Я не перший рік ходжу в храм та все одно майже нічого не розумію на вечірніх Богослужіннях. Через нерозуміння відволікаюся, стояти в храмі нецікаво. У книжечках, які пропонуються в продажу є тільки основна частина служби (яку я добре знаю і розумію), а ті тексти,які стосуються конкретного дня, відсутні. Нещодавно мені підказали сайт, на якому є детально розписані тексти вечірніх Богослужінь до основних православних свят. Я можу закачувати їх собі на телефон і читати з телефону в храмі. Чи можна так робити?
  Спаси Господи!

  • Доброго дня. Напішіть, будь ласка сайт, де ви знайшли тексти Богослужінь, адже, щоб відповісти на Ваше питання, необхідно переглянути ці тексти. З нашого боку, спробуємо також надати інформацію, де можна скачувати тексти Богослужінь для слідкування під час служби.

 30. Доброго дня.
  Скажіть будь ласка, ми купили обручки два місяці тому, але зараз до Вінчання хочемо поміняти їх на інші. Чи можна так робити?

  • Доброго дня. Обручальні кільця можна міняти, але перед вінчанням потрібно їх принести для освячення в Соборі.

 31. Вечер добрый. Скажите пожалуйста в котором часу можно посвятить пасху в вашем соборе?

  • Здравствуйте, освящение пасхи в Пасхальную ночь в Соборе проводится около 4.00 – 4.30 утра.

 32. Добрый день!Скажи,пожалуйста,можно ли у Вас провести обряд крещения ребёнку 16.06.2019.Если да,то в котором часу и как можно записаться?Заранее благодарю.И ещё,возможно ли взять в крестные родители две пары?

  • Добрый день. Извините, что не ответила вовремя. Записываться на крещение можно в храме либо позвонив настоятелю Собора отцу Александру. Телефон вы можете найти в разделе “Контакты”. В крестные родители можно брать две пары.

 33. в який найближчий день можна прийти на покаяння ? яки дні та часи приймальні для цього?

  • Добрий день. Покаяння або сповідь приймає священник під час літургії, а літургія проводиться у Соборі кожен день – у будні її початок о сьомій ранку, у вихідні – о восьмій.

 34. Вітаю,Вас Високопреосвещенство. У мене до,Вас, незвичне питання…мене щойно запитали чому я віддаю перевагу православній вірі сповідання а ніж протестанській (який вони називають євангелізмом…)Я відповідаю що є релігія і віра Триєдину Трійцю. Бог на всіх у нас один, але розуміють і вірять кожен по своєму…Вони мене називають”церковною блудницею” так як я хожу не постійно до них бо мене мій правосланий дух веде до православної церкви.
  Порадьте, як мені дати їм “відсіч”…бо вже нема спокою в моїй душі…Незнаю чи правильно я висловила свою думку, але завчасно, Вам,вдячна за те що маю можливість,вам ,написати. З повагою,до Вас,ваша прихожанка Ірина.

  • Добрий день! Православна віра бере свій початок від Іісуса Христа та Апостолів, отже їй більш, ніж 2000 років. Протестантизм та всі його течії почали з’являтися близько 500 років тому від людини Мартіна Лютера Кінга. Приходьте на богословські курси, які проводяться при Соборі, де Ви зможете задати всі хвилюючі Вас питання священнику, а також дізнатися багато нового.

 35. Доброго дня. На якій мові проводяться богослужіння та обряди, російській чи українській?

  • Доброго дня. За бажанням парафіян, богослужіння та обряди у Соборі проводяться на церковнославянській мові.

  • Доброго дня,

   Краще з таких питань підходити до храму до свічної скриньки. Там Вам нададуть всю необхідну інформацію…

  • Добрий день, у будні дні немає літургій наразі через рекомендацію уряду під час карантину зменшити кількість зібрань. Коли карантин буде знятий, літургії по буднях будуть проводитись, як раніше.

 36. Доброго дня! Підкажіть, хрестити дитину у вас можна кожного дня? І ще, чи можуть чоловік та дружина стати хрещеними для однієї дитини? Дякую!

  • Доброго дня, хрестити дитину можна кожного дня. Що стосується хрещених, то тут питання неоднозначне. З одного боку, заборони того, щоб чоловік і дружина були хрещеними для однієї дитини, немає. З іншого боку, традиційно вважається, що “кум з кумою не можуть бути чоловіком і жінкою”, тому це може виглядати неправильним в очах оточуючих. Тому наберіть, будь-ласка, настоятеля отця Олександра +380 67 501-03-64, щоб обговорити питання хрещення.

 37. Доброго дня, підкажіть будь ласка: ми з чоловіком обвінчані він загубив обручку, сказали звернутися до церкви.Що нам робити в цій ситуації?

 38. Добрий день. Чи можна вінчатися в церкві, але при цьому не бути офіційно одруженими? Адже штамп в паспорті це не головне, а головне бути одруженим перед Богом. Якщо ні, то чому??? Дякую

  • Добрый день, отец Александр уже отвечал на этот вопрос 02.09.2016.
   Цитата:
   “Підскажіть будь-ласка, чи можливо провести обряд вінчання без реєстрації шлюбу в РАЦСі?”
   “Доброго дня! Якщо священик благословив вінчання без реєстрації шлюбу в РАЦС, і цей шлюб буде невздовзі зареєстрований, а його відкладання спричинене якимось суттєвими обставинами, то таке вінчання може буде проведене в храмі як винятковий випадок. Але, звісно ж, такий шлюб в період до його реєстрації не буде мати ніякої юридичної сили. З повагою, Отець Олександр.”
   Церковь не одобряет гражданский брак, и, если намерения жениться, а также уважительной причины, почему брак откладывается, у вас нет, то вас венчать не будут. Официальная регистрация брака предоставляет тем, кто женится, юридические права и защиту их и их детей в случае разных, в том числе непредвиденных обстоятельств.

  • Добрий день, так – дорослих хрестять у Храмі. Потрібно мати бажання, та не бути хрещеним у дитинстві, адже ми віримо у єдине хрещення.

 39. Підкажіть, будь ласка, дитину похрестила нехрещена людина. Чи може хрестий похреститись зараз та яким коштом?

  • Добрий день! Обов’язково треба хрестому похреститися, якщо є бажання. Якщо скрутно з грошима – безкоштовно.

 40. Христос народився! В мене так до Вас запитання. Моя дружина хрестила дитину у свого брата, чи він може хрестити дитину у нас? Заздалегіть дякую Вам за відповідь.

 41. Доброго дня! Мене запросили бути хрещеним батьком. Підкажіть будь ласка, що для цього необхідно? Дякую!

  • Доброго дня, потрібно бути хрещеним в православній вірі, і навчити вірі дитину.

 42. Добрый день, можно у вас по крестить ребёнка в один из дней с 27.06 по 30. 06? Когда можно подойти в Храм и обсудить и к кому?

  • Добрый день,
   Крестить можно в любой день. Звоните на мобильный Отца Александра – указан на сайте в разделе “Контакты” https://petra-pavla.church.ua/kontakti/
   Настоятель храму: протоієрей Олександр Левчук +380 67 501-03-64

 43. Добрый день подскажите в какие дни у вас можно исповидаться?В котором часу?

 44. Доброго дня. Чи можна у вас на тижні посповідатись? Якщо так,в які часи служба і коли ?

 45. Добрий вечір. 28.12.2021 рівно 40 днів по моїй сестрі. Чи можна у цей день замовити панахиду по ній? Що для цього потрібно? о котрій годині потрібно бути у соборі і скільки орієнтовно часу триватиме? Заздалегідь дякую за відповідь.

  • Добрий день,

   Тільки-но побачила Ваше повідомлення. Вже запізно задавати питання настоятелю. З таких важливих і термінових питань Ви завжди можете подзвонити Отцю Олександру напряму – телефон є у вкладці “Контакти” на сайті Собору або підійти в будь-який час до свічного ящику. Вам обов’язково нададуть повну відповідь.

   З повагою,
   Иоанна

 46. Доброго дня, в мене особисте питання чи не отримаю я на сповіді осудження з боку священника? Та, яку позицію займає церква в сьогоднішній ситуації.

  • Доброго дня,
   Сповідь – це бесіда між Богом та людиною, а священник є лише посередником. Він не може осуджувати, може тільки призначити єпітім’ю. Господь всіх любить і всіх приймає. Господь є і буде завжди. Потрібно просто прийти на сповідь і все. Крім того є Тайна Сповіді.

   З повагою,
   о.Олександр

 47. Добрый вечер! Напишите, пожалуйста, можно ли читать Псалтирь, Евангелие и другие Молитвы а мобильном телефоне?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *