Внесення в храм ікони Божієї Матері “Страстная”

Share2016-03-03 23-го березня 2016 года в 17.00 відбулося внесення ікони Божієї Матері “Страстная”. Був відправлений молебень іконі, и тепер до 18-го березня вона буде знаходитись в церкві на честь ікони Божієї Матері “Скоропослушниця” в м.Бровари.

З 5-го по 18-е березня кожен день післе ранкової літургии буде читатись Акафіст іконі Божієї Матері “Страстная”.

Про цю ікону, що була написана в 1903 году на святій горі Афон в Свято-­Пантелеймоновському монастирі для храму в селі Отченашівка (нині Комаргород) Вінницької області, і чудовим чином збереглась до нашого часу, яка являє благодать Святого Духу, Ви можете почитати, якщо перейдете за наступними посиланнями:

Стисла історія Отченашівської ікони Божієї Матері “Страстная” и походження самої першої ікони “Страстная” – на сайті Собору святих апостолів Петра і Павла
Повна історія Отченашівської ікони Божієї Матері “Страстная” – на сайті Свято-Покровського храму с.Отченашівка
Сучасні дива від ікони – на сайті Свято-Покровського храму с.Отченашівка
Молитви іконі Божієї Матері “Страстная”.
Акафіст Пресвятій Богородиці перед іконою “Страстная”.