12 липня – День святих первоверховних апостолів Петра і Павла. Святкова служба

phoca_thumb_m_img_279512 липня, в день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла м. Бровари.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Броварського благочиння, настоятель храму протоієрей Олександр Левчук, благочинний другого Броварського благочиння протоієрей Іоанн Мисів, благочинний першого Вишгородського благочиння протоієрей Димитрій Денисенко, а також клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським повчанням.

На завершення богослужіння був звершений хресний хід навколо храму, після якого владика ректор привітав присутніх зі святом.

Джерело: Українська Православна Церква Бориспільська Єпархія

Фотографії: Українська Православна Церква Бориспільська Єпархія