Щербіна Валентина Петрівна

This post is also available in: Russian

28.02.2022

Валентині Петрівні вкрай необхідно дістатися до лікарні, щоб їй зробили гемодіаліз, інакже будуть дуже важкі для неї наслідки, але немає транспорту. Чи може хтось відвезти її до лікарні з с.Семиполки до лікарні на вул. Шевченко у Броварах. Від цього залежить її життя. Дякуємо небайдужим.

24.02.2022

У Валентини Петрівни дуже вдячна всім, хто її підтримує. Якщо є можливість, хто може, продовжуйте підтримувати її коштами на таксі – 400 грн. в одну сторону або можете підвезти її з с.Семиполки до лікарні на вул. Шевченко у Броварах або з лікарні додому. Процедура у лікарні поки що все так же починається о 13.00 вівторок та суботу.

04.02.2022

Валентина Петрівна дуже вдячна всім, хто її підтримує. Ваша допомога ось вже 5 місяців дарує їй життя. На те, щоб поїхати та зробити гемодіаліз, знов потрібні кошти. Якщо є можливість, підтримуйте її коштами на таксі – 400 грн. в одну сторону або можете підвезти її з с.Семиполки до лікарні на вул. Шевченко у Броварах або з лікарні додому. Процедура у лікарні починається о 13.00 вівторок та суботу.

27.09.2021

Наша Валентина Петрівна благає по допомогу. Минулого тижня вона виписалась з лікарні з повністю відмовившими нирками. Тепер їй потрібно два рази на тиждень – у вівторок і суботу на 13.00 їздити у Бровари з Семиполків на гемодіаліз (штучна нирка) – це 4-хгодинна процедура по очищенню організму замість нирок. Таксі коштує 400 грн. в одну сторону – від її будинку до лікарні в Броварах, отже в день потрібно 800 грн. на транспорт туди і назад, а в тиждень 1600 грн. Супроводжує Валентину Петрівну її брат також похилого віку, так як ходити вона не може їй потрібно допомагати пересуватись на колясці. Процедури пропускати не можна – від цього залежить життя людини. Просимо небайдужих людей підтримати Валентину Петрівну – може хто машиною – привезе і/або відвезе, може хто грошима на таксі. В цю суботу вже пропустили, на завтра грошей немає.

22.06.2020

Останні новини: 31-го травня ще раз відвезли в лікарню відкачувати рідину, адже нирки не працювали. У цей раз рідина буда у легенях. У лікарні пробула до 13-го червня. Стан той самий – трохи запустили нирки, але вони працюють лише на ліках. Якщо є можливість Валентина Петрівна буде рада будь-якій допомозі. Дякує всім.

Картка 5168 7573 6850 3027 Нечипорук Микола Михайлович (довірена особа).

10.02.2020

Останні новини: Валентина Петрівна пробула деякий час в інституті нефрології. Нирки почали трохи працювати, але завдяки лікам, які потрібно приймати щоденно, деякі – по декілька разів. Щоб нирки нормально працювали потрібно пройти спецальний курс лікування, але він дорогий. Зараз Валентина Петрівна вдома у брата Семиполках – не встає. Брат теж похилого віку – інвалід дитинства – доглядає за нею, живуть дуже бідно в малесенькій хатинці. Якщо є можливість, вони будуть раді будь-якій допомозі. Дуже дякують тим, хто їх підтримував.

Валентина Петрівна Ліки Заключення - сторінка 1 Заключення - сторінка 2

20.12.2019

Щербіна Валентина Петрівна знайома майже всім парафіянам Собору Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла. В цьому році на неї звалилось дуже багато, окрім того, що вже 30 років у неї діабет і проблеми з зором – дуже погано не бачить. Влітку 2019 року вона перенесла 2 інсульти. Через приймання великої кількості ліків почали здавати нирки, після виписки додому вона могла пересуватись тільки вдома, да й то це потребувало багатьох зусиль. На початку грудня нирки перестали працювати і вона опинилась у реанімації Броварської лікарні.

Зараз вона переведена з лікарні у Броварах до Інституту Нефрології у Києві, де їй роблять обстеження, щоб відновити роботу нирок. Вже зараз відомо, що це тривалий процес з обов’язковим прийманням достатньо дорогих ліків, які вже необхідно починати приймати.

Якщо у вас є бажання, ви можете допомогти Валентині Петрівні грошима на картку 5168 7573 6850 3027 Нечипорук Микола Михайлович (довірена особа).

Картинки по запросу інститут нефрології м. київ

09.12.2019

Щербіна Валентина Петрівна знайома майже всім парафіянам Собору Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла. В цьому році на неї звалилось дуже багато, окрім того, що вже 30 років у неї діабет і проблеми з зором – майже нічого не бачить. Влітку 2019 року вона перенесла 2 інсульти. Через приймання великої кількості ліків почали здавати нирки, після виписки додому вона могла пересуватись тільки вдома, да й то це потребувало багатьох зусиль. В ніч на 02.12.2019 нирки відмовились працювати, все тіло швидко збільшилось і вона у безсвідомому стані була привезена швидкою до Броварської районної лікарні. 4 дні вона була у реанімації, де її повернули до життя.

Зараз вона лежить на 5-му поверсі лікарні у відділі “Гастроентерологія” у палаті № 15. Нирки не працюють, лікарі колють різні ліки і розводять руками – мов, нічого не можемо зробити, щоб підняти вас на ноги. Ви можете лише звернутись до Інстутуту Нефрології у Києві і пройти там обстеження. Як це зробити невідомо, адже в неї нікого немає, хто міг би допомогти з організацією цієї справи. Скоріш за все її скоро випишуть додому з непрацюючими нирками і великим списком ліків.

Любі парафіяни, хто з нею знайомий і співчуває, ви можете відвідати її у лікарні в будь-який час і підтримати хоча б добрим словом, а може й принести з собою щось з їжі (солодкого їй не можна). Також ви можете підтримати її грошима на картку (впишу сюди пізніше), адже живе вона з братом недалеко від Броварів у с.Семиполки дуже бідно. Організація обстеження ж, можливо, могла б дати їй другий шанс на подальше життя не прикованою до ліжка.

Просмотры(297)